+48 32 357 05 70
Katowice, ul. Harcerzy Września 1939 5
Skip to main content

Rozdanie dyplomów zawodowych


Od wtorku 9 kwietnia 2024 nasi absolwenci mogą odebrać dyplomy zawodowe, które są oficjalnym potwierdzeniem uzyskania tytułu technika administracji oraz florysty. Dyplom zawodowy umożliwia absolwentom nie tylko formalne potwierdzenie swoich kwalifikacji, ale również otwiera przed nimi nowe możliwości rozwoju kariery zawodowej w wybranych dziedzinach.

Dyplom technika administracji przygotowuje absolwentów do pracy w różnych sektorach administracji publicznej i prywatnej, gdzie mogą oni pełnić funkcje związane z zarządzaniem dokumentacją, obsługą klienta, a także planowaniem i organizacją pracy biurowej. To szerokie spektrum możliwości zawodowych, od pracy w urzędach państwowych i samorządowych, przez organizacje pozarządowe, po duże korporacje i małe firmy prywatne.

Z kolei dyplom technika florysty otwiera drzwi do kreatywnej i dynamicznie rozwijającej się branży florystycznej. Absolwenci mogą zaangażować się w projektowanie i realizację kompozycji kwiatowych na różnego rodzaju uroczystości i wydarzenia, prowadzenie własnej działalności gospodarczej w zakresie florystyki, a także pracę w kwiaciarniach i centrach ogrodniczych. Kompetencje zdobyte w trakcie kształcenia pozwalają na tworzenie unikalnych aranżacji, które mogą stać się ich wizytówką na rynku pracy.

Warto również zaznaczyć, że posiadanie dyplomu zawodowego jest często pierwszym krokiem na ścieżce dalszego rozwoju zawodowego. Absolwenci mogą kontynuować edukację na wyższym poziomie, specjalizować się w wybranych przez siebie dziedzinach lub uczestniczyć w różnego rodzaju kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Dyplomy zawodowe nie tylko potwierdzają zdobyte umiejętności, ale również stawiają ich posiadaczy w pozycji bardziej konkurencyjnej na rynku pracy.